5347. Edvin Öhrström, vas, Ariel, Orrefors
Signerad Orrefors Ariel 574 Edvin Öhrström. Höjd 15, diameter ca 12 cm.
Invändig spricka. Repor undertill.
12 maj 2024 15:00
1 300 kr
Ons 08 2024 -
1 200 kr
Ons 08 2024 -
950 kr
Tis 07 2024 -
900 kr
Sön 05 2024 -
850 kr
Sön 05 2024 -
850 kr
Sön 05 2024 -
800 kr
Sön 05 2024 -
750 kr
Sön 05 2024 -
700 kr
Sön 05 2024 -
650 kr
Sön 05 2024