5347. Edvin Öhrström, vas, Ariel, Orrefors

Signerad Orrefors Ariel 574 Edvin Öhrström. Höjd 15, diameter ca 12 cm. Invändig spricka. Repor undertill.
Objektet avslutas Avslutat rop 12 maj 2024 15:00
Värdering 2 000 kr

  • 1 300 kr
    Ons 08 2024
  • 1 200 kr
    Ons 08 2024
  • 950 kr
    Tis 07 2024
  • 900 kr
    Sön 05 2024
  • 850 kr
    Sön 05 2024
  • 850 kr
    Sön 05 2024
  • 800 kr
    Sön 05 2024
  • 750 kr
    Sön 05 2024
  • 700 kr
    Sön 05 2024
  • 650 kr
    Sön 05 2024