5347. Edvin Öhrström, vas, Ariel, Orrefors
Signerad Orrefors Ariel 574 Edvin Öhrström. Höjd 15, diameter ca 12 cm.
Invändig spricka. Repor undertill.
Objektet avslutas Avslutat rop12 maj 2024 15:00
- 41 300 kr
Ons 08 2024 - 51 200 kr
Ons 08 2024 - 4950 kr
Tis 07 2024 - 3900 kr
Sön 05 2024 - 2850 kr
Sön 05 2024 - 3850 kr
Sön 05 2024 - 2800 kr
Sön 05 2024 - 3750 kr
Sön 05 2024 - 2700 kr
Sön 05 2024 - 3650 kr
Sön 05 2024