Diverse äldre porslin. Bland annat "Grön Anna" samt "Greta", skador som nagg, sprickor, missfärgningar. Stort fat Gustafsberg "Hermes".
Objektet avslutas 4 augusti 19:16 04 augusti 2024 19:16
Värdering 300 kr

  • 60 kr
    Lör 29 2024