6223. Zamy Steynovitz & Elling Reitan, färglitografier
Zamy Steynovitz, färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 257/275 resp. 251/275, bladmått 17,5x13,5 cm. Elling Reitan, färglitografi, signerad och numrerad 158/275, bildmått 15,5x11,5 cm.
Skada på en ram.
23 juni 2024 15:31
350 kr
Sön 23 2024 -
300 kr
Sön 23 2024 -
300 kr
Sön 23 2024 -
220 kr
Sön 23 2024 -
200 kr
Sön 23 2024 -
180 kr
Ons 19 2024 -
160 kr
Tis 18 2024 -
160 kr
Tis 18 2024 -
140 kr
Tis 18 2024 -
120 kr
Tis 18 2024