6223. Zamy Steynovitz & Elling Reitan, färglitografier
Zamy Steynovitz, färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 257/275 resp. 251/275, bladmått 17,5x13,5 cm. Elling Reitan, färglitografi, signerad och numrerad 158/275, bildmått 15,5x11,5 cm.
Skada på en ram.
Objektet avslutas Avslutat rop23 juni 2024 15:31
- 3350 kr
Sön 23 2024 - 2300 kr
Sön 23 2024 - 3300 kr
Sön 23 2024 - 2220 kr
Sön 23 2024 - 1200 kr
Sön 23 2024 - 1180 kr
Ons 19 2024 - 2160 kr
Tis 18 2024 - 1160 kr
Tis 18 2024 - 2140 kr
Tis 18 2024 - 1120 kr
Tis 18 2024