6448. Kameror, ICA & Ihagee
Ihagee, Auto-Ultrix, med manual och originalförpackning. ICA, Maximar 207.
Ej testade.
Bruksslitage. ICA-kamera med skador, se bilder.
23 juni 2024 18:55
80 kr
Lör 15 2024 -
60 kr
Fre 14 2024