Ihagee, Auto-Ultrix, med manual och originalförpackning. ICA, Maximar 207. Ej testade. Bruksslitage. ICA-kamera med skador, se bilder.
Objektet avslutas Avslutat rop 23 juni 2024 18:55
Värdering 400 kr

  • 80 kr
    Lör 15 2024
  • 60 kr
    Fre 14 2024