6224. Einar Nerman, "Blomma i Kinavas", olja på pannå

Signerad. Bildmått 54x44,5 cm. Rammått 76x67 cm.
Objektet avslutas Avslutat rop 23 juni 2024 15:03
Värdering 3 000 kr