6304. Bord med glasskiva
Soffbord och sidobord, 1900-talets andra hälft. Benställning i trä. Soffbordets mått ca 120,5x80,5, höjd 51 cm. Sidobordets mått 80,5x80,5, höjd 51 cm.
Repor. Soffbord med liten kantnagg. Sidobord med större nagg på skiva.
23 juni 2024 16:21
60 kr
Sön 23 2024