Soffbord och sidobord, 1900-talets andra hälft. Benställning i trä. Soffbordets mått ca 120,5x80,5, höjd 51 cm. Sidobordets mått 80,5x80,5, höjd 51 cm. Repor. Soffbord med liten kantnagg. Sidobord med större nagg på skiva.
Objektet avslutas Avslutat rop 23 juni 2024 16:21
Värdering 400 kr

  • 60 kr
    Sön 23 2024