Signerad i trycket och numrerad i blyerts 1105/6000. Bildmått 62x48, rammått 78x58 cm.
Objektet avslutas Avslutat rop 23 juni 2024 16:18
Värdering 1 000 kr

  • 80 kr
    Sön 23 2024
  • 60 kr
    Lör 15 2024