6381. Anders Pehrson, golvlampa, "Knubbling"
Anders Pehrson, golvlampa, "Knubbling", Ateljé Lyktan, Åhus. Etikettmärkt. Höjd ca 130 cm.
Fungerar vid inskrivningstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Bruksslitage. Skavmärke på skärm. Märken och repor på fot.
Objektet avslutas Avslutat rop23 juni 2024 16:45
- 51 100 kr
Sön 23 2024 - 41 000 kr
Sön 23 2024 - 51 000 kr
Sön 23 2024 - 4950 kr
Sön 23 2024 - 3900 kr
Sön 23 2024 - 4850 kr
Sön 23 2024 - 5800 kr
Sön 23 2024 - 4750 kr
Sön 23 2024 - 2700 kr
Sön 23 2024 - 4650 kr
Sön 23 2024