Anders Pehrson, golvlampa, "Knubbling", Ateljé Lyktan, Åhus. Etikettmärkt. Höjd ca 130 cm. Fungerar vid inskrivningstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksslitage. Skavmärke på skärm. Märken och repor på fot.
Objektet avslutas Avslutat rop 23 juni 2024 16:45
Värdering 1 500 kr

  • 1 100 kr
    Sön 23 2024
  • 1 000 kr
    Sön 23 2024
  • 1 000 kr
    Sön 23 2024
  • 950 kr
    Sön 23 2024
  • 900 kr
    Sön 23 2024
  • 850 kr
    Sön 23 2024
  • 800 kr
    Sön 23 2024
  • 750 kr
    Sön 23 2024
  • 700 kr
    Sön 23 2024
  • 650 kr
    Sön 23 2024