6119. Takfotogenlampa, elektrifierad
Mässing och glas. Höj- och sänkbar. Diameter ca 30 cm.
Belysning ej funktionstestad.
Bruksslitage. Små nagg på brännarrör.
09 juni 2024 18:00
60 kr
Sön 09 2024