5932. Emaljskylt, Pellerins

Emaljskylt, 1900-talets mitt, märkt "P.B. Pellerins Margarin No 1". Mått 49x33. Emaljskador. Repor.
Objektet avslutas Avslutat rop 23 juni 2024 15:00
Värdering 25 000 kr

Bevakningspris uppnått
  • 16 000 kr
    Ons 19 2024
  • 15 000 kr
    Ons 19 2024
  • 14 000 kr
    Ons 19 2024
  • 11 000 kr
    Tis 18 2024
  • 10 000 kr
    Tis 18 2024
  • 3 500 kr
    Tis 18 2024
  • 3 000 kr
    Tis 18 2024
  • 2 100 kr
    Lör 15 2024
  • 2 000 kr
    Lör 15 2024
  • 1 300 kr
    Lör 15 2024