Utdragbar skiva. En nyckel finns. Bredd 115, djup 45, höjd ca 160 cm. Bruksslitage. Märken och repor. Fanerbortfall.
Objektet avslutas Avslutat rop 09 juni 2024 15:44
Värdering 500 kr

  • 80 kr
    Lör 08 2024
  • 60 kr
    Mån 03 2024