5965. Bokhylla, teak
Utdragbar skiva. En nyckel finns. Bredd 115, djup 45, höjd ca 160 cm.
Bruksslitage. Märken och repor. Fanerbortfall.
09 juni 2024 15:44
80 kr
Lör 08 2024 -
60 kr
Mån 03 2024