Betsad teak. Faner skador enligt bilder. Bubblor i faner.
Mått: H 98 cm, B 105 cm, 67 cm
Objektet avslutas Avslutat rop9 juni 2024 15:11
180 kr
Tis 04 2024
4
160 kr
Tis 04 2024
140 kr
Sön 02 2024
120 kr
Sön 02 2024
100 kr
Lör 01 2024
80 kr
Lör 01 2024
60 kr
Fre 31 2024