Mått 26x20, höjd 24 cm. Bruksskick. Originalförpackning med skador, samt saknar lock.
Objektet avslutas Avslutat rop4 februari 2024 16:18
220 kr
200 kr
120 kr
Tis 30 2024
100 kr
Tis 30 2024
80 kr
Lör 27 2024
60 kr
Fre 26 2024