3240. Vitrinskåp, 1900-talets första hälft
En nyckel medföljer.
Bredd 124 cm.
Höjd 104 cm.
Djup 49,5 cm.
Bruksslitage. Delar till glasdekoren saknas. Ett defekt lås.
Objektet avslutas Avslutat rop4 februari 2024 17:16
- 3550 kr
Mån 29 2024 - 1500 kr
Mån 29 2024 - 3450 kr
Mån 29 2024 - 1400 kr
Mån 29 2024 - 3300 kr
Sön 28 2024 - 1280 kr
Sön 28 2024 - 3260 kr
Lör 27 2024 - 1240 kr
Lör 27 2024 - 2240 kr
Lör 27 2024 - 1220 kr
Lör 27 2024