3370. Vitrinskåp, engelsk stil
Vitrinskåp med belysning. En nyckel finns.
Bredd 97 cm.
Höjd 185 cm.
Djup 38 cm.
Bruksslitage. Märken och repor.
04 februari 2024 19:28
1 100 kr
Sön 04 2024 -
1 000 kr
Sön 04 2024 -
850 kr
Sön 04 2024 -
800 kr
Sön 04 2024 -
750 kr
Sön 04 2024 -
700 kr
Sön 04 2024 -
650 kr
Sön 04 2024 -
600 kr
Sön 04 2024 -
550 kr
Sön 04 2024 -
500 kr