3369. Skåp, ek
Höjd 133 cm.
Bredd 110 cm.
Djup 40,5 cm.
Bruksskick, skavmärken, repor, en nyckel har en skada men fungerar.
04 februari 2024 19:27
180 kr
Sön 04 2024 -
160 kr
Sön 04 2024 -
140 kr
Sön 04 2024 -
120 kr
Sön 04 2024 -
100 kr
Sön 04 2024 -
80 kr
Sön 04 2024 -
60 kr