12 assietter, diameter 21 cm.
12 tefat.
10 tekoppar.
Bruksslitage. Krackelyr.
Objektet avslutas Avslutat rop4 februari 2024 17:56
160 kr
140 kr
Tors 01 2024
120 kr
Tis 30 2024
100 kr
Lör 27 2024
80 kr
Lör 27 2024
60 kr
Fre 26 2024