3278. Skrivbord, art deco
Dubbelsidigt. En nyckel finns.
Bredd 121 cm.
Höjd 73,5 cm.
Djup 61,5 cm.
Slitage. Märken och repor. Fanerskador.
04 februari 2024 17:54
60 kr