3369. Skåp, ek
Höjd 133 cm.
Bredd 110 cm.
Djup 40,5 cm.
Bruksskick, skavmärken, repor, en nyckel har en skada men fungerar.
Objektet avslutas Avslutat rop4 februari 2024 19:27
- 1180 kr
Sön 04 2024 - 2160 kr
Sön 04 2024 - 1140 kr
Sön 04 2024 - 2120 kr
Sön 04 2024 - 1100 kr
Sön 04 2024 - 280 kr
Sön 04 2024 - 160 kr