3255. Leksaker, 3 st, plåt
Clown, N.B.N., Västtyskland, höjd ca 15 cm. Bilar, 2 st, bl.a. CKO, Västtyskland.
Clown fungerar vid test.
Bruksslitage. Färgbortfall. Repor.
Objektet avslutas Avslutat rop4 februari 2024 17:32
- 5700 kr
Sön 04 2024 - 7700 kr
Sön 04 2024 - 5650 kr
Sön 04 2024 - 7600 kr
Sön 04 2024 - 5550 kr
Sön 04 2024 - 7500 kr
Sön 04 2024 - 5450 kr
Sön 04 2024 - 7400 kr
Lör 03 2024 - 6350 kr
Lör 03 2024 - 7300 kr
Lör 03 2024