3255. Leksaker, 3 st, plåt
Clown, N.B.N., Västtyskland, höjd ca 15 cm. Bilar, 2 st, bl.a. CKO, Västtyskland.
Clown fungerar vid test.
Bruksslitage. Färgbortfall. Repor.
04 februari 2024 17:32
700 kr
Sön 04 2024 -
700 kr
Sön 04 2024 -
650 kr
Sön 04 2024 -
600 kr
Sön 04 2024 -
550 kr
Sön 04 2024 -
500 kr
Sön 04 2024 -
450 kr
Sön 04 2024 -
400 kr
Lör 03 2024 -
350 kr
Lör 03 2024 -
300 kr
Lör 03 2024