3364. Gunnar Nylund, ytterfoder, 8 st, Rörstrand
4 ytterfoder, höjd 11,5 cm.
2 ytterfoder, höjd 13 cm.
1 ytterfoder, höjd 11 cm.
Bruksskick. En av de större med kantnagg.
04 februari 2024 19:22
650 kr
Sön 04 2024 -
600 kr
Sön 04 2024 -
550 kr
Sön 04 2024 -
500 kr
Sön 04 2024 -
450 kr
Sön 04 2024 -
350 kr
Tors 01 2024 -
300 kr
Tors 01 2024 -
280 kr
Ons 31 2024 -
260 kr
Ons 31 2024 -
240 kr
Tis 30 2024