3363. Grön Anna, 33 dlr, Rörstrand
7 skålar, diameter 20,5 cm.
7 assietter.
7 koppar, höjd 7 cm, 8 fat.
2 mattallrikar, diameter 23,5 cm.
2 fat, längd 28 resp. 34 cm.
Lättare bruksslitage. En kopp med nagg.
04 februari 2024 19:21
1 100 kr
Sön 04 2024 -
1 000 kr
Sön 04 2024 -
1 000 kr
Sön 04 2024 -
950 kr
Sön 04 2024 -
900 kr
Sön 04 2024 -
850 kr
Sön 04 2024 -
800 kr
Lör 03 2024 -
750 kr
Tors 01 2024 -
700 kr
Tors 01 2024 -
650 kr
Tors 01 2024