3363. Grön Anna, 33 dlr, Rörstrand
7 skålar, diameter 20,5 cm.
7 assietter.
7 koppar, höjd 7 cm, 8 fat.
2 mattallrikar, diameter 23,5 cm.
2 fat, längd 28 resp. 34 cm.
Lättare bruksslitage. En kopp med nagg.
Objektet avslutas Avslutat rop4 februari 2024 19:21
- 71 100 kr
Sön 04 2024 - 61 000 kr
Sön 04 2024 - 71 000 kr
Sön 04 2024 - 6950 kr
Sön 04 2024 - 7900 kr
Sön 04 2024 - 6850 kr
Sön 04 2024 - 3800 kr
Lör 03 2024 - 2750 kr
Tors 01 2024 - 5700 kr
Tors 01 2024 - 2650 kr
Tors 01 2024