7 skålar, diameter 20,5 cm. 7 assietter. 7 koppar, höjd 7 cm, 8 fat. 2 mattallrikar, diameter 23,5 cm. 2 fat, längd 28 resp. 34 cm. Lättare bruksslitage. En kopp med nagg.
Objektet avslutas Avslutat rop 04 februari 2024 19:21
Värdering 800 kr

  • 1 100 kr
  • 1 000 kr
  • 1 000 kr
  • 950 kr
  • 900 kr
  • 850 kr
  • 800 kr
    Lör 03 2024
  • 750 kr
    Tors 01 2024
  • 700 kr
    Tors 01 2024
  • 650 kr
    Tors 01 2024