3045. Wilhelm Kåge & John Andersson
Underlägg, 3 st, Wilhelm Kåge, Argenta, Gustavsberg, diameter ca 9 cm. Miniatyrvaser, John Andersson, Höganäs, signerade, höjd 4,5 resp. 7 cm.
Små nagg på båda vaserna.
Objektet avslutas Avslutat rop21 januari 2024 16:46
- 4300 kr
Sön 21 2024 - 3280 kr
Sön 21 2024 - 4260 kr
Sön 21 2024 - 3240 kr
Sön 21 2024 - 4220 kr
Sön 21 2024 - 3220 kr
Sön 21 2024 - 4200 kr
Sön 21 2024 - 3180 kr
Sön 21 2024 - 4160 kr
Sön 21 2024 - 3140 kr
Sön 21 2024