3056. Gustavsberg Guldstjärna, Wilhelm Kåge, 19 delar
2 tekoppar, 1 fat, 9 mindre tallrikar, 7 större tallrikar.
Diameter mindre tallrik 21 cm.
Diameter större tallrik 24 cm.
Bruksslitage, märken, repor.
21 januari 2024 16:55
0140 kr
Sön 21 2024 -
0120 kr
Sön 21 2024 -
0100 kr
Sön 21 2024 -
080 kr
Lör 13 2024 -
060 kr
Lör 13 2024