6464. Bruno Mathsson, Ingrid
Fåtöljer i mahogny och skinn. 1900-talets senare hälft. Tillverkade för Dux. Dynor märkta Dux.
Höjd: 88 cm
Mindre slitage.
Objektet avslutas Avslutat rop29 september 2024 21:08
Bevakningspris uppnått- 46 000 kr
Sön 29 2024 - 25 500 kr
Sön 29 2024 - 45 000 kr
Sön 29 2024 - 24 500 kr
Fre 20 2024 - 44 000 kr
Fre 20 2024 - 23 500 kr
Fre 20 2024 - 43 000 kr
Fre 20 2024 - 2550 kr
Fre 20 2024 - 3500 kr
Fre 20 2024 - 2240 kr
Fre 20 2024