7348. Vägghylla, stringmodell
Tre hyllplan i teak och två svarta gavlar. Mått hyllor 78x20 cm. Höjd gavlar 76 cm.
Bruksslitage. Märken. Ett hyllplan med fanerbortfall på undersidan.
Objektet avslutas Avslutat rop15 september 2024 17:10
- 2200 kr
Sön 15 2024 - 4180 kr
Sön 15 2024 - 2160 kr
Mån 02 2024 - 3140 kr
Mån 02 2024 - 2120 kr
Mån 02 2024 - 3100 kr
Mån 02 2024 - 280 kr
Sön 01 2024 - 160 kr
Sön 01 2024