7479. Olof Walfrid Nilsson, olja på duk
Signerad Olof W. Nilsson och daterad 1917. Bildmått 118x94 cm. Rammått 137x112 cm.
Mindre färgsprickor.
Objektet avslutas Avslutat rop15 september 2024 17:01
Bevakningspris uppnått- 52 600 kr
Sön 15 2024 - 22 500 kr
Tis 10 2024 - 42 400 kr
Tis 10 2024 - 22 300 kr
Tis 10 2024 - 42 200 kr
Tis 10 2024 - 22 100 kr
Tis 03 2024 - 42 000 kr
Tis 03 2024 - 21 900 kr
Tis 03 2024 - 41 800 kr
Tis 03 2024 - 21 700 kr
Tis 03 2024