1900-talets mitt. bucklor på fot, fläckar på skärm. I mässing och tyg. Höjd: 170 cm
Objektet avslutas 13 oktober 21:31 13 oktober 2024 21:31
Värdering 800 kr

  • 60 kr
    Lör 28 2024