7259. Sideboard, Wilh. Schauman, Finland, 1960-tal
Teak. Bredd 156, djup 49, höjd 80 cm.
Bruksslitage. Märken och fläckar. Fanersläpp på ena kortsidan.
01 september 2024 18:01
1 900 kr
Sön 01 2024 -
1 800 kr
Sön 01 2024 -
1 800 kr
Sön 01 2024 -
1 700 kr
Sön 01 2024 -
1 600 kr
Sön 01 2024 -
1 500 kr
Sön 01 2024 -
1 400 kr
Sön 01 2024 -
1 300 kr
Sön 01 2024 -
700 kr
Sön 01 2024 -
650 kr
Sön 01 2024