Stämplad 18k, kattfot Totalvikt: 6,2 g
Objektet avslutas Avslutat rop1 september 2024 15:10

  • 6
    3 000 kr
    Ons 28 2024
  • 7
    3 000 kr
    Ons 28 2024
  • 6
    2 900 kr
    Mån 19 2024
  • 5
    2 800 kr
    Mån 19 2024
  • 5
    2 100 kr
    Mån 19 2024
  • 4
    2 000 kr
    Mån 19 2024
  • 4
    350 kr
    Mån 19 2024
    300 kr
    Mån 19 2024
  • 4
    280 kr
    Mån 19 2024
    260 kr
    Mån 19 2024