Skrin allmoge - 1900-tal. Originalmålning, daterad 1909. Smidesbeslag. Sprickor träet. Höjd: 27 cm Djup: 27 cm Bredd: 39cm
Objektet avslutas 29 september 17:29 29 september 2024 17:29
Värdering 1 000 kr

  • 60 kr
    Lör 14 2024