7624. Jordglob, Svenska Bokhandelscentralen
Jordglob, Dr Neuse, Svenska Bokhandelscentralen, Stockholm, 1900-talets första hälft. Svarvad träfot. Höjd 59 cm.
Slitage. Skador.
29 september 17:01
29 september 2024 17:01
180 kr
Sön 15 2024 -
160 kr
Sön 15 2024 -
140 kr
Lör 14 2024 -
120 kr
Lör 14 2024 -
100 kr
Lör 14 2024 -
80 kr
Lör 14 2024 -
60 kr
Lör 14 2024