8245. Werner West, stolar 1930-tal
Schaumans Fanerfabrik. Bemålade. Kraftigt slitage på sitsar, färgborfall. Renoveringsobjekt.
Höjd: 70 cm
Ingen sluttid
30 november -1 00:00
- Inga bud att visa