3937. Thore Andersson, olja på duk, signerad
Objektet avslutas Avslutat rop3 mars 2024 17:51
- 64 000 kr
Sön 03 2024 - 13 500 kr
Lör 02 2024 - 63 000 kr
Lör 02 2024 - 13 000 kr
Lör 02 2024 - 62 900 kr
Lör 02 2024 - 12 800 kr
Ons 28 2024 - 42 700 kr
Tis 27 2024 - 12 600 kr
Mån 26 2024 - 52 500 kr
Mån 26 2024 - 12 500 kr
Mån 26 2024