12 koppar med fat. Höjd på kopp 5,5, diameter 10 cm. 12 assietter. 1 kaffekanna. 1 gräddkanna. 1 sockerskål. Bruksskick. Lock saknas till kaffekanna. En kopp med liten nagg.
Objektet avslutas Avslutat rop3 mars 2024 17:28 Samlingsrop

    60 kr
    Lör 24 2024