3794. Lars Lerin, olja på duk, signerad

Bildmått 44x36 cm. Rammått 48x40 cm. Objektet omfattas av följerätt.
Objektet avslutas Avslutat rop17 mars 2024 15:02

  • 8
    24 000 kr
    Sön 17 2024
  • 4
    24 000 kr
    Sön 17 2024
  • 8
    22 000 kr
    Sön 17 2024
  • 4
    22 000 kr
    Sön 17 2024
  • 8
    20 000 kr
    Sön 17 2024
  • 4
    19 000 kr
    Sön 17 2024
  • 8
    18 000 kr
    Sön 17 2024
  • 4
    17 000 kr
    Sön 17 2024
  • 8
    16 000 kr
    Sön 17 2024
  • 9
    15 000 kr
    Sön 17 2024