Föregående objekt2. Vera Ferngren, tobaksburk, silver, CG Hallberg, 1957
Visad: 703 gånger
3794. Lars Lerin, olja på duk, signerad
17 mars 2024 15:02
24 000 kr
Sön 17 2024 -
24 000 kr
Sön 17 2024 -
22 000 kr
Sön 17 2024 -
22 000 kr
Sön 17 2024 -
20 000 kr
Sön 17 2024 -
19 000 kr
Sön 17 2024 -
18 000 kr
Sön 17 2024 -
17 000 kr
Sön 17 2024 -
16 000 kr
Sön 17 2024 -
15 000 kr
Sön 17 2024