3794. Lars Lerin, olja på duk, signerad

Bildmått 44x36 cm. Rammått 48x40 cm. Objektet omfattas av följerätt.
Objektet avslutas Avslutat rop 17 mars 2024 15:02
Värdering 20 000 kr

  • 24 000 kr
    Sön 17 2024
  • 24 000 kr
    Sön 17 2024
  • 22 000 kr
    Sön 17 2024
  • 22 000 kr
    Sön 17 2024
  • 20 000 kr
    Sön 17 2024
  • 19 000 kr
    Sön 17 2024
  • 18 000 kr
    Sön 17 2024
  • 17 000 kr
    Sön 17 2024
  • 16 000 kr
    Sön 17 2024
  • 15 000 kr
    Sön 17 2024