Föregående objekt2. Vera Ferngren, tobaksburk, silver, CG Hallberg, 1957
Visad: 868 gånger
3794. Lars Lerin, olja på duk, signerad
Objektet avslutas Avslutat rop17 mars 2024 15:02
- 824 000 kr
Sön 17 2024 - 424 000 kr
Sön 17 2024 - 822 000 kr
Sön 17 2024 - 422 000 kr
Sön 17 2024 - 820 000 kr
Sön 17 2024 - 419 000 kr
Sön 17 2024 - 818 000 kr
Sön 17 2024 - 417 000 kr
Sön 17 2024 - 816 000 kr
Sön 17 2024 - 915 000 kr
Sön 17 2024