4037. Klocka med guldarmband, 18K, L&A, 1950
Klocka med guldarmband samt berlock i 18K guld. Klocka av märke Irwin. Totalvikt 17,5 g.
Ej testad.
Bruksslitage. Repor.
Objektet avslutas Avslutat rop3 mars 2024 19:36
- 74 500 kr
Lör 02 2024 - 94 000 kr
Lör 02 2024 - 71 500 kr
Lör 02 2024 - 81 400 kr
Lör 02 2024 - 71 300 kr
Fre 01 2024 - 41 200 kr
Fre 01 2024 - 4220 kr
Fre 01 2024 - 3200 kr
Fre 01 2024 - 6180 kr
Fre 01 2024 - 5160 kr
Tors 29 2024