4037. Klocka med guldarmband, 18K, L&A, 1950
Klocka med guldarmband samt berlock i 18K guld. Klocka av märke Irwin. Totalvikt 17,5 g.
Ej testad.
Bruksslitage. Repor.
03 mars 2024 19:36
4 500 kr
Lör 02 2024 -
4 000 kr
Lör 02 2024 -
1 500 kr
Lör 02 2024 -
1 400 kr
Lör 02 2024 -
1 300 kr
Fre 01 2024 -
1 200 kr
Fre 01 2024 -
220 kr
Fre 01 2024 -
200 kr
Fre 01 2024 -
180 kr
Fre 01 2024 -
160 kr
Tors 29 2024