4080. Engelskt skrivbord, Idegran
Slitage, fanersläpp, fläckar, skada på nederdel (se bild). ett handtag till låda itu samt saknas på en låda.
Mått: B 120 cm D 60 cm H 80 cm
03 mars 2024 20:19