Slitage, fanersläpp, fläckar, skada på nederdel (se bild). ett handtag till låda itu samt saknas på en låda. Mått: B 120 cm D 60 cm H 80 cm
Objektet avslutas Avslutat rop 03 mars 2024 20:19
Värdering 200 kr