3689. Svante Skogh, skåp, ek
Tvådelat skåp. En nyckel finns.
Bredd 105 cm.
Höjd 171 cm.
Djup 73 cm.
Bruksslitage. Märken och repor. Fanerskador. Solblekt.
18 februari 2024 19:46
350 kr
300 kr
60 kr
Sön 18 2024