12 mattallrikar, diameter 23,5 cm.
12 tallrikar, diameter 21 cm.
12 djupa tallrikar, diameter 23 cm.
12 assietter.
3 fat.
1 skål.
1 såsskål.
1 kanna.
1 karott med fat.
Bruksslitage. Märken och repor. Såsskål med missfärgningar.
Objektet avslutas Avslutat rop18 februari 2024 17:02 Samlingsrop (2)