12 mattallrikar, diameter 23,5 cm. 12 tallrikar, diameter 21 cm. 12 djupa tallrikar, diameter 23 cm. 12 assietter. 3 fat. 1 skål. 1 såsskål. 1 kanna. 1 karott med fat. Bruksslitage. Märken och repor. Såsskål med missfärgningar.
Objektet avslutas Avslutat rop 18 februari 2024 17:02 Samlingsrop (2)
Värdering 400 kr