3635. Olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad
18 februari 2024 18:54
Bevakningspris uppnått-
2 000 kr
1 900 kr
1 800 kr
1 700 kr
1 600 kr
1 200 kr
1 100 kr
1 000 kr
Mån 12 2024 -
950 kr
Mån 12 2024 -
900 kr
Lör 10 2024