3635. Olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad
Objektet avslutas Avslutat rop18 februari 2024 18:54
Bevakningspris uppnått- 72 000 kr
Sön 18 2024 - 51 900 kr
Sön 18 2024 - 71 800 kr
Sön 18 2024 - 61 700 kr
Sön 18 2024 - 71 600 kr
Sön 18 2024 - 61 200 kr
Sön 18 2024 - 51 100 kr
Sön 18 2024 - 41 000 kr
Mån 12 2024 - 3950 kr
Mån 12 2024 - 4900 kr
Lör 10 2024