3577. Matservis, 73 delar, Egersund
24 mattallrikar, d 24 cm.
12 djupa tallrikar.
12 tallrikar.
12 assietter.
8 fat.
4 skålar.
1 såsskål.
Åldersrelaterat slitage. Krackeleringar. Nagg kan förekomma.
Objektet avslutas Avslutat rop18 februari 2024 17:38 Samlingsrop (3)
- 2260 kr
Sön 18 2024 - 3240 kr
Sön 18 2024 - 2240 kr
Sön 18 2024 - 3220 kr
Sön 18 2024 - 2200 kr
Tors 15 2024 - 1180 kr
Tors 15 2024 - 2160 kr
Tors 15 2024 - 1140 kr
Tors 15 2024 - 2120 kr
Ons 14 2024 - 1100 kr
Ons 14 2024