3461. Klockor och silvermynt
Fickur, silver, 0,800, President. Silvermynt, 100 kr, Skogens år, 1985. Klockor, Rutina och Moretime.
Slitage och repor på klockor. Rutina-klocka saknar glas.
Objektet avslutas Avslutat rop18 februari 2024 16:28
- 2300 kr
Tis 13 2024 - 4300 kr
Tis 13 2024 - 2280 kr
Tis 13 2024 - 4260 kr
Tis 13 2024 - 2240 kr
Lör 10 2024 - 3220 kr
Lör 10 2024 - 2220 kr
Lör 10 2024 - 3160 kr
Lör 10 2024 - 2140 kr
Lör 10 2024 - 280 kr
Fre 09 2024