3622. Kista 1800-talets slut
Åldersrelaterat slitage. Underställning senare tillverkad.
Höjd kista: 27 cm
Bredd kista: 67 cm
Djup kista: 47 cm
18 februari 2024 18:39
80 kr
60 kr
Lör 10 2024