Slitage, färgfläckar, repor. Höjd: 57 cm Bredd: 101 cm Djup: 54 cm
Objektet avslutas Avslutat rop3 mars 2024 18:37

Bevakningspris uppnått
    450 kr
    Lör 24 2024
    400 kr
    Lör 24 2024