6464. Bruno Mathsson, Ingrid
Fåtöljer i mahogny och skinn. 1900-talets senare hälft. Tillverkade för Dux. Dynor märkta Dux.
Höjd: 88 cm
Mindre slitage.
4 augusti 18:00
04 augusti 2024 18:00
Bevakningspris ej uppnått-
3 500 kr
Tis 02 2024 -
3 000 kr
Tis 02 2024 -
2 700 kr
Sön 30 2024 -
2 600 kr
Sön 30 2024 -
2 500 kr
Sön 30 2024 -
2 400 kr
Sön 30 2024 -
2 300 kr
Sön 30 2024 -
2 200 kr
Sön 30 2024 -
2 100 kr
Lör 29 2024 -
2 000 kr
Lör 29 2024