Fåtöljer i mahogny och skinn. 1900-talets senare hälft. Tillverkade för Dux. Dynor märkta Dux. Höjd: 88 cm Mindre slitage.
Objektet avslutas Avslutat rop29 september 2024 21:08

Bevakningspris uppnått
  • 4
    6 000 kr
    Sön 29 2024
    5 500 kr
    Sön 29 2024
  • 4
    5 000 kr
    Sön 29 2024
    4 500 kr
    Fre 20 2024
  • 4
    4 000 kr
    Fre 20 2024
    3 500 kr
    Fre 20 2024
  • 4
    3 000 kr
    Fre 20 2024
    550 kr
    Fre 20 2024
    500 kr
    Fre 20 2024
    240 kr
    Fre 20 2024